Hamownia Podwoziowa – wykresy mocy – efekty chiptuningu

 

hamownia Łódź
Hamownia Łódź

Poniżej wykresy kilku naszych  realizacji (cała baza zawiera kilkadziesiąt tysięcy pomiarów) Efekty modyfikacji zmierzone na obciążeniowej hamowni podwoziowej VT2/B1.

Brak ograniczeń mierzonej mocy, max 1000Nm dynamicznego obciązenia, logowanie parametrów pracy silnika, praktycznie brak błędu pomiarowego (0,1%). Normalizacja  z uwzględnieniem temperatury otoczenia i ciśnienia atmosferycznego (Idealna powtarzalność znormalizowanych wyników niezależnie od warunków pogodowych) Brak tzw “wygładzania” wykresów – oprogramowanie hamowni nie uśrednia odczytów i pokazuje każdą niedoskonałość przebiegu momentu obrotowego i mocy.

Nasza hamownia Łódź to najlepsze miejsce do tego, aby sprawdzić moc swojego pojazdu i dokonać pomiaru momentu obrotowego. Nasza hamownia gwarantuje dokładność pomiaru wszystkich samochodów. Urządzenia są nowoczesne i przystosowane nawet do pomiaru samochodów, które dysponują bardzo wysoką mocą. Przedstawiamy, w których sytuacjach warto skorzystać z naszej korzystnej oferty i wybrać właśnie nasze usługi.

Ocena efektów tuningu

Główna sytuacja, w której warto skorzystać z naszej firmy w mieście Łódź to ocena efektów tuningu silnika. Jego pracy oraz mocy, którą dysponuje. Nie ma znaczenia czy modyfikacje polegały na zmianie plików mapy silnika czy fizycznej wymianie części. Nasza hamownia za każdym razem sprawdzi się dobrze i jest przystosowana do wszystkich samochodów.

Bardzo wysokie bezpieczeństwo pomiaru

Każdy pomiar jest realizowany przez hamownię jest nadzorowany przez wykwalifikowanych pracowników. Sugerują oni co robić w danym momencie. Pozwala to wygodnie dokonywać pomiarów i czyni nasze usługi profesjonalnymi. Dla każdej osoby skorzystanie z naszych usług będzie naprawdę wartościowe. Postawienie na naszą hamownię pozwala uzyskać na wykresie informacje na temat mocy swojego pojazdu. Skorzystanie z hamowni polecane jest wszystkim kierowcom. Nasz serwis przeprowadza pomiary od długiego czasu. Nasz serwis posiada nowoczesne urządzenia, dzięki którym pomiary są bardzo dokładne. Dodatkowo w ofercie naszego serwisu znajdują się także wskazówki dotyczące zmian, które pomogą w osiągnięciu konkretnego celu. Jako serwis kompleksowo podchodzimy do świadczonych usług. Każdy pomiar dzięki kontroli jest dokładny. W dodatku pomiar możemy wykonać kilka razy dla uzyskania wiarygodnych wyników.

Przystosowanie do wielu pojazdów

Posiadamy specjalne systemy kontroli, które umożliwiają mierzenie pojazdów z różnym napędem. Czas obecności auta na urządzeniach również nie jest bardzo długi. Wszystkie z nich można zaprogramować na auta z różnym napędem i dostosować do konkretnego rozstawu osi. Istnieje zatem szeroka możliwość sprawdzenia mocy samochodu. Jako jedni z liderów na rynku dajemy możliwość sprawdzenia samochodu każdej osobie. Wystarczy wyrazić zgodę na pomiar, aby ocenić moc pojazdu. Serdecznie zapraszamy do wybrania naszego przedsiębiorstwa, które proponuję wartościową pomoc. Nowoczesny sprzęt i wykwalifikowany zespół to główne zalety płynące z postawienia na naszą firmę.